01.
Mangal  keyfi

Havalar güzelleşince mangal keyfi yapmadan olur mu? İsteyen kanat, isteyen köfte, isteyen sucuk pişirir. Mangalda biber, domates, soğan, sarımsak pişirmenin keyfine de doyum olmaz.

devamı...
02.
Ne   yenir

Çatalca mangal keyfi'nde tavuk pirzola, köfte, sucuk, kuzu şiş, biftek ve salatanın tadına doyamayacaksınız! Yemeğinizi yedikten sonra ister hamakta dinlenin ister voleybol oynayın, isterseniz ip atlayın.

devamı...
03.
Neden piknik

İstanbul'da stresten uzak bir yerde haftaiçinin tüm stresini atmanın en kolay ve en keyifli yöntemi piknikten geçer. Aileniz ve arkadaşlarınızla gün boyu huzurlu bir ortamda dinlenebilirsiniz.

devamı...
04.
Rezervasyon  için

Çatalca mangal keyfine bir telefonla rezervasyon yapabilir veya iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
İletişim sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

devamı...

Ne Yenir?

- Güne meşhur köy kahvaltımızla başlarken geldiğiniz günün sabahı kuluçkadan alınan yumurtayı yiyerek dalından yeni koparılmış salatalığı, dometesi yerken zeytinin yağına köy ekmeğimizi bandırırken kendi ineklerimizden sağdığımız sütü içebilir o sütle yapılan peynirimizi iştahla yerken Fatma anamızın kendi yaptığı reçellerden hangisini tatsam diye şaşırıp çayınızı yudumlarken tertemiz havayla kendinizden geçebilirsiniz.

- Öğlen, İster evinizden getirdiğiniz yiyecekerinizi isterseniz kendi hayvanlarımızdan temin ettiğimiz pirzola, biftek külbastı, dana, kuzu, köfte, kanat, keçi çevirme gibi yiyeceklerimizi ister tek tek ister kilo ile bizlerden alarak uğraşmayasınız diye sizin için hazırladığımız mangalınızda etlerinizi pişirip közde biberlerinizi kızartırken özel hazırlanmış taptaze çoban salatamız ve kendi mandalarımızdan hazırlanan manda yoğurdumuz eşliğinde ailenizle birlikte yemeğinizi yiyorsunuz.

- Kapanış olarakta mangal kömüründe yavaş yavaş demlenmiş semaver çayınızı yada Fatma ananın yaptığı meşhur Türk kahvenizi yudumladıktan sonra yine Fatma ananın meşhur Kemalpaşa tatlısıyla noktayı koyuyorsunuz.

- Evinize giderken bu mutlu günden bir hatıra olarak organik standımızdan isteğe bağlı ister tek tek isterseniz paketlenmiş organik ürün sepetimizden alıp hem evinizde sağlıklı tam organik ürünler yiyorsunuz hemde bu güzel ortamdan bir parça yanınızda götürüyorsunuz.

Teşekkür eder her zaman sağlıkla neşeyle aileniz ve tüm sevdiklerinizle sepetinizi alıp gelmenizi bekleriz…Sağlıcakla kalın…

Çatalca Mangal Keyfi

.

Et

Tavuk Pirzola

Köfte

Kuzu Pirzola

Sucuk

Kuzu Şiş

Biftek

Antrikot