01.
Mangal  keyfi

Havalar güzelleşince mangal keyfi yapmadan olur mu? İsteyen kanat, isteyen köfte, isteyen sucuk pişirir. Mangalda biber, domates, soğan, sarımsak pişirmenin keyfine de doyum olmaz.

devamı...
02.
Ne   yenir

Çatalca mangal keyfi'nde tavuk pirzola, köfte, sucuk, kuzu şiş, biftek ve salatanın tadına doyamayacaksınız! Yemeğinizi yedikten sonra ister hamakta dinlenin ister voleybol oynayın, isterseniz ip atlayın.

devamı...
03.
Neden piknik

İstanbul'da stresten uzak bir yerde haftaiçinin tüm stresini atmanın en kolay ve en keyifli yöntemi piknikten geçer. Aileniz ve arkadaşlarınızla gün boyu huzurlu bir ortamda dinlenebilirsiniz.

devamı...
04.
Rezervasyon  için

Çatalca mangal keyfine bir telefonla rezervasyon yapabilir veya iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
İletişim sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

devamı...

Nasıl Gidilir?

Ulaşımı son derece basit olan mekanımızın önünden Subaşı Gökçeali köy girişi, Çatalca istanbul yolu geçmektedir.

Metrobüs ile son durak olan Beylikdüzünden, Çatalca Otobüsüne binip Çatalca Merkezden geçen otobüs yada minibüsler ile ulaşabileceğiniz gibi Karacaköy otobüsleri de parkımızın hemen önünden geçmektedir.

Otobandan Gelenler İçin,

Çatalca gişelerinden çıktıktan sonra ışıklardan sola dönüyoruz. Çatalca girişindeki saray kırklareli subaşı yön levhasından sağa dönüyoruz. Yaklaşık 4 KM sonra gelen gökçeali köyü girişinde, sol tarafta yer alan piknik alanımıza ulaşılır.

E5 den gelenler için,

Büyükçekmeceyi geçtikten sonra çatalca yön levhasından sağa devam edip yaklaşık 10 KM gittikten sonra çatalca girişindeki saray kırklareli subaşı yön levhasından sağa dönüyoruz. Yaklaşık 4 KM uzaklıktaki gökçeali köyü girişinde solda yer alan piknik alanımıza ulaşılır.

Ayrıca günün belirli saatlerinde Çatalca otobüs terminaline servislerimiz mevcuttur.

.